Your search results

Co o mně říkají klienti?

Vkládám do své práce maximum úsilí, které vede ke spokojenosti klientů. Jsem vděčný za veškeré kladné reference a následná doporučení přátelům, kolegům a známým. Beru svoji práci jako poslání i životní styl.
Prodej bytu, Karlovy Vary
Pan Cihla mi byl kdysi doporučen jednou velmi spokojenou klientkou. Od té doby mi zařídil prodej dvou nemovitostí k mé velké spokojenosti. Velmi dobře se orientuje na trhu a má výborné znalosti ve věcech s tím souvisejících. Jedná se o dynamicky smýšlejícího, komunikativního makléře, který dokáže pro klienta mnoho udělat i nad rámec svých povinností vyplývajících ze vzájemné smlouvy. Dodržuje dohodnuté časy i termíny a je velmi schopný.
Spokojený klient
Petr Michek, prodávající
Prodej bytu a zahrady, Karlovy Vary
Nemohu jinak, než se přidat k těmto recenzím. Naprosto se ztotožňuji se zcela profesionální prací pana Cihly. Pan Cihla má osobní a vstřícný přístup. Pomohl nám překonat veškeré překážky, které souvisely s prodejem naší nemovitosti ke spokojenosti všech stran. Tímto děkuji panu Cihlovi. Přeji Vám i Vaší rodině hodně štěstí a zdraví v této těžké době.
A. Šímová, prodávající
Prodej domu, Kyselka a koupě bytu Ostrov nad Ohří
Po tragické smrti mého manžela jsem se rozhodla prodat náš rodinný dům, protože jsme v něm zůstali jen já a nejmladší syn. Dcery si už našly partnery a svoje bydleni. S prodejem nemovitosti mi velice pomohl pan realitní makléř Miroslav Cihla, který svým profesionálním přístupem, svoji pílí, nasazením a lidským pochopením, vše zařídil ke spokojenosti obou stran. Pomohl mi i s koupí nového bytu a celá transakce proběhla bez problémů a v pohodě. Vřele všem doporučuji tohoto mladého realitního specialistu, který je opravdu spolehlivý, ochotný a vstřícný. Je jednička ve svém oboru.
Angelika Ederová, prodávající i kupující
Prodej domu, Chodov u Bečova nad Teplou
Pana Cihlu z Cihla reality jsem poznala díky svým přátelům, kteří, prostřednictvím něho, kupovali nemovitost u Karlových Varů. Já jsem naopak nemovitost prodávala. Prodej nemovitosti po mých rodičích byla srdeční záležitost a nebylo jednoduché do celého procesu vkročit. Díky panu Cihlovi a jeho profesionálnímu a citlivému přístupu, jsem měla vše zlehčené. Od začátku jsem cítila, že pan Cihla plně chápe mou situaci, soucítí s mými rozpaky i strachem chalupu prodat. Po prvním setkání jsem se plně odevzdala do rukou absolutního profesionála a věděla jsem, že jeho ujištění, že učiní vše: "aby byly spokojené obě strany" bude platné a můžu mu věřit. Oceňuji vřelé a gentlemanské jednání, vcítění do místa a pochopení "genia loci" místa, které jsem opouštěla. Třešínkou na dortě pro mě bylo to, že se panu Cihlovi podařilo najít úžasného člověka, který bude pokračovat v budování "života" v naší milované chaloupce. Pane Cihlo, děkuji za vše. Ať se daří!
Ilona Nebřenská, prodávající
Prodej bytu, Františkovy Lázně
S prodejem mého bytu ve Františkových Lázních mi velice pomohl realitní makléř p. Miroslav Cihla. Svým osobitým a profesionálním přístupem, včetně služeb, které zahrnovaly nejen služby poskytnuté renomovaným právníkem, ale i komunikaci s Katastrálním úřadem, a to vše v dohodnuté ceně. Svým nasazením a úplným odevzdání věci se podařilo byt prodat ve velice krátkém čase, v řádech několika dní. Realitní služby p. makléře Cihly všem vřele doporučuji.
Bc. Vratislav Bušek, prodávající
Prodej chalupy, Kraslice
Chtěli bychom poděkovat panu Cihlovi za perfektně připravený inzerát na prodej naší nemovitosti v k.ú. Tisová u Kraslic a za její rychlý prodej. Vzhledem k tomu, že jeho znalostí, ochoty a služeb jsem už jednou využila a vyplatilo se, tak jsem neváhala i podruhé ho oslovit. Jeho zásluhou proběhlo opět vše bez komplikací. Všem doporučujeme tohoto realitní specialistu, který pracuje na špičkové úrovni, proto jeho hodnocení je nejvyšší a to 5 hvězd.
Manželé Křivancovi, prodávající
Prodej bytu, Karlovy Vary
Při prodeji svého bytu v Karlových Varech jsem ocenil naprosto profesionální, vstřícné a férové jednání pana Cihly. Oceňuji rychlost jednání a zanícení tohoto makléře pro svou práci. Takto si realitního makléře představuji a všem ho vřele doporučuji.
Ing. Jaroslav Motlík, prodávající
Prodej nemovitosti Pstruží u Merklína
Pana Cihlu jsme oslovili na základě doporučení našich kamarádů a musíme říci, že jsme učinili velmi dobré rozhodnutí. Pan Cihla se ochotně ujal prodeje naší nemovitosti a musíme konstatovat, že spolupráce s ním byla na špičkové profesionální úrovni. Zajistil vše potřebné od inzerce, kupce, dokumentů, smlouvy a právního zajištění. Vše proběhlo přesně tak, jak bylo domluveno, včetně naplánovaného časového harmonogramu bez zbytečných průtahů. O jednotlivých krocích prodeje nás pravidelně informoval prostřednictví zpráv a e-mailů. Jeho služby můžeme s čistým svědomím všem vřele doporučit. Pane Cihlo, velmi si vážíme Vaší profesionální práce obohacené přátelským přístupem- Velké díky.
Manželé Chvapilovi , Pernink, prodejci
Koupě pozemku, Radošov u Kyselky
Chtěl bych tímto vyjádřit poděkování realitnímu makléři panu Miroslavu Cihlovi za zcela jedinečný přístup. Pan Cihla je skutečný profesionál ve své branži, zajišťující skvělý servis a individuální přístup ke každému klientovi. Veškeré služby pana makléře jsou opravdu na špičkové úrovně, kompletní a rychle, bez zbytečných průtahu a komplikaci. Hodnotím perfektní prací pana makléře na výborně a mohu jeho služby jen doporučit!
Mgr. Vadim Lavrivský, LL.M., kupující
Koupě bytu, Karlovy Vary
Stránky pana Cihly jsem otevřela náhodně, pokud náhody vůbec existují, po úporném hledání nemovitostí na stránkách u velikých renomovaných realitních společností jsem narazila na stránky, které jsou moc pěkné a upřímnost a charakter pana Cihly je z nich cítit. Od počátku to bylo pohlazení po duši, dala jsem na intuici a řekla si, že tento makléř je z kraje o který máme zájem a tudíž kraj a jeho ceny opravdu zná. Pan Cihla při prodeji nemovitosti tomu skutečně nedá jen špičkový servis na 100% úrovni, ale ještě i něco navíc. A opravdu, byl to zážitek i na lidské rovině. Prodej neměl ani jeden zádrhel, každé slovo platilo, komunikace probíhala neustále a ještě jsme měli pocit, že mluvíme s přítelem, kterému na vás záleží. Panu Cihlovi opravdu záleží na tom, aby byl prodávající i kupující maximálně spokojen. Od nás tento jedinečný realitní makléř nedostává 100, ale 1000 bodů. Vřele doporučujeme! Pane Cihlo, tímto Vás moc zdravíme a znovu děkujeme za Vaši péči. Přejeme Vám jen to nejlepší!
Michaela a Jiří Jirouškovi, Středočeský kraj, kupující
Prodej chalupy, Radošov u Kyselky
Chtěla bych se s Vámi podělit o spolupráci s realitním specialistou p.Cihlou. Kontakt jsem získala od své kamarádky. Jen mi oněm řekla ''on je fakt normální, vždy když jde okolo se psem zastaví se a popovídá.'' Netušila jsem co slovo NORMÁLNÍ, které mé kamarádce vylétlo z úst znamená? Posléze jsem pochopila. Takového člověka co se týká jeho profese jsem ještě nepotkala!!!  Zvláště v dnešní době. Jeho přístup je naprosto individuální ke každému klientovi, pracuje i nad rámec svého profesního zařazení. Co řekne plní ne na 100 procent ,ale na 200. Měla jsem už možnost spolupracovat s několika realitními kancelářemi. (Koupě zahrádky, prodej bytu, koupě chalupy ). Přehlížející jednání účastníků těchto realitních kanceláří se nedá srovnat s chováním tohoto profesionála. Ani jsem nepotřebovala číst jeho zásady, které prezentuje na stránkách, abych pochopila, že je to opravdu poctivý člověk. Dokonce i já jako introvert  jsem pochopila jeho květnatou mluvu a pochopila, proč vše vysvětluje a opakuje několikrát. Jeho kontakty si už jen tak nevymažu. A lituji všechny, které si tento realitní specialista nestihne vzít pod svá křídla. Přejeme jemu a jeho rodině hodně štěstí a děkujeme.
Petrikovi,  Karlovy Vary, prodejci
Koupě bytu, Karlovy Vary
Dobrý den, pane Cihlo, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za Vaše služby a Váš vstřícný a osobní přístup, rovněž i otevřené a seriózní jednání, kterého si vážím.  Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů 🙂 
M. Krebesová, Praha, kupující
Prodej rodinného domu, Karlovy Vary
Obrátil jsem se na realitní kancelář pana Cihly při prodeji rodinného domu v Karlových Varech Bohaticích. Tento prodej byl velmi komplikovaný, protože dům měl více majitelů (dědiců) a každý jiné představy. I přes všechny problémy se podařilo dům velice rychle prodat. Chtěla bych velmi poděkovat realitnímu makléři panu Mirkovi Cihlovi, který mi svým vysoce profesionálním a lidským přístupem pomohl všechny překážky, které s prodejem souvisely, vyřešit ke spokojenosti všech stran. V průběhu jednání a vyřizování jsme byli o všem a včas informováni, domluva o čemkoliv absolutně bez problémů, co bylo domluveno, to platilo. Pokud budu skrze reality něco řešit, tak se s plnou důvěrou opět obrátím na pana Cihlu. Této realitní kanceláři přeji proto všechno nejlepší a pokud budete potřebovat jejich služby, věřím, že budete tak nadšeni a spokojeni jako jsem byla já. Vřele doporučuji všem klientům a dávám proto 5 hvězdiček na pomyslné stupnici hodnocení.
N. Schwarz, Karlovy Vary, prodejce
Pronájem bytu, Karlovy Vary
Pane Cihlo, během našeho kontaktu v oblasti realit, jsem neměla pochyb o Vaší profesionalitě, přátelském a vstřícném jednání. Velice ráda Vás doporučím, protože korektnost a upřímnost jsou dalším benefitem ve Vašem úspěšném pracovním nasazení. Po této zkušenosti se na Vás ráda opět obrátím. Přeji Vám mnoho osobních i pracovních úspěchů.
Jana Burdová, Karlovy Vary, pronajímatelka
Prodej bytu, garáže, Karlovy Vary
Pana Cihlu jsem si pro prodej našeho bytu a následně i dalších dvou nemovitostí v Karlových Varech nevybrali náhodou. Dali jsme na první dojem z fotografie na internetu, kdy rozhodla upřímnost jeho očí a tak nějak i na náš vnitřní hlas, který nám říkal, že budeme v dobrých rukou. Už při první schůzce jsme věděli, že je to ten správný „realiťák“, který má nejen příhodné příjmení pro tuto práci, ale hlavně je na něm vidět, že ho ta práce baví, přistupuje k ní neskutečně zodpovědně, můžeme mu důvěřovat, vše potřebné ohlídá, zajistí právní servis, prostě a jednoduše jsme se nemuseli o nic starat. Jedná naše činnost byla podepsaní potřebných dokumentů s ověřením podpisů a to vše na jednom místě. Každopádně doporučujeme ho všem našim přátelům a známým. I my, pokud budeme ještě v budoucnu někdy toto řešit, tak jedná volba bude vždycky pan Cihla s 5-ti P..... POCTIVÝ, PEČLIVÝ, PŘÁTELSKÝ a hlavně PARŤÁK a PROFESIONÁL!
Stehlíkovi, Karlovy Vary, prodejci
Prodej rodinného domu, Jáchymov
Tisíceré díky pro pana Cihlu za jeho veškerou péči a starost s prodejem domu v Jáchymově ! Jeho jednání,vstřícnost,serióznost a profesionalita takřka na přátelské úrovni 1 A+.
Cukráři z Jáchymova, prodejci
Prodej bytu, Karlovy Vary
Skvělý přístup a férové jednaní ze strany makléře. Prodávala jsem byt v Karlových Varech. Kdykoliv bylo potřeba něco prokonzultovat, sjednat, či dohodnout, proběhlo to vždy bez zádrhelů a téměř okamžitě. Pan Cihla je člověk na svém místě, má přehled o své práci a přistupuje k ní velmi svědomitě a zodpovědně. Dotahuje věci do úplného konce. Je to profesionál u kterého jde vidět, že ho práce baví. Určitě doporučuji.
Jana Růžičková, Karlovy Vary, prodejce
Prodej bytu, Cheb
Chtěl bych touto cestou poděkovat panu M. Cihlovi za profesionální přístup a opravdu skvělou spolupráci při prodeji bytu v Chebu Nic pro něj nebylo problém. Vytvoření cenového přehledu v dané lokalitě, jeho prezentace, uzavření smlouvy o zprostředkování prodeje, prohlídky se zájemci, výběr konkrétního kupujícího, sepsání příslušných smluv, uložení peněz v advokátní kanceláři, vyřízení vkladu - vše na jedničku. A to vše za opravdu rozumnou cenu v rekordním čase. Děkuji moc a určitě budu Reality Cihla doporučovat.
F. Švarc, Cheb, prodejce
Prodej chalupy, Rudné, Krušné hory
S prodejem rekreační chalupy na úpatí Krušných hor mi velice pomohl realitní makléř p. Miroslav Cihla. Jeho osobitým profesionálním přístupem a kvalitními službami, které zahrnovaly i služby poskytované renomovaným právníkem a které byly samozřejmě v dohodnuté ceně, jsme dosáhli prodeje chalupy v řádech několika dnů. V budoucnu již budu řešit nákup či prodej nemovitostí výhradně s tímto makléřem.
Liana Šmídová, prodejce
Prodej domu, Fojtov, Krušné hory
Chtěl bych poděkovat Miroslavu Cihlovi, který mi kompletně zprostředkoval prodej domu ve Fojtově v Krušných horách. Oceňuji na něm přehled a vždy vstřícný přístup. V ceně služeb má i právní služby zkušené advokátky. Vše klaplo bez problémů.
Mgr. Tomáš Kavka, prodejce
Nákup i prodej nemovitosti, Merklín a Jáchymov, Krušné hory
S panem M. Cihlou jsem spolupracovala v případě prodeje i nákupu nemovitosti v Krušných horách (Merklín, Jáchymov). Velmi si vážím jeho lidského, přátelského a zároveň absolutně profesionálního přístupu. Byl to můj první nákup i prodej nemovitosti a s panem Cihlou jsem si byla jistá, že vše bude provedeno tak jak má v souladu se všemi právními náležitostmi. Nemusela jsem se starat o žádnou administrativu jako smlouvy, zápisy, přepisy, zástavy apod., což pro mne bylo velmi důležité a to hlavně z důvodu úspory času.
Petra Svobodová, prodejce, kupující
Prodej bytu, Karlovy Vary
Navzdory nelehké "covidové" době se nám podařilo díky velice schopnému realitnímu makléři panu Miroslavu Cihlovi dobře prodat byt v Karlových Varech. Jeho přístup byl nejen profesionální, ale i velice lidský, vstřícný a chápavý. Své práci se věnuje natolik zodpovědně, že byl prakticky  kdykoliv ochoten nás vyslechnout, poradit a konzultovat průběh prodeje. Jeho postupy byly vždy velice efektivní a promyšlené, o všem nás průběžně sám informoval a celý prodej včetně všech nutných formalit dotáhl v poměrně krátké době k naši spokojenosti do zdárného konce. Vzhledem k našim předchozím zkušenostem s jinými makléři, které nebyly vždy tak pozitivní, můžeme pana Miroslava Cihlu vřele doporučit.
Mgr. Marcela Němcová, prodejce
Koupě bytu, Karlovy Vary
Při koupi bytu v Karlových Varech mne provázel pan Cihla, jak písemně, tak i osobně, pomalu půl roku. Jelikož nežijeme v České republice a můj manžel nemluví česky, nebyla to pro nikoho z nás někdy jednoduchá situace. Musím ale říct, že pan Cihla se k nám vždy choval s respektem a snahou pomoci, oproti jiným makléřským firmám. Navíc ještě zařídil služby k naší spokojenosti i v naší nepřítomnosti. Jelikož už také nejsme nejmladšího ročníku, práce pana Cihly jsme ocenili nejen coby klienti, ale zároveň ho oceňujeme jako pomocnou ruku s lidským přístupem, což je v dnešní době absolutní výjimka. Dokonce i po koupi bytu nám pan Cihla ještě dopomáhal dát byt do stavu, se kterým bychom byli spokojeni a to díky spolehlivým řemeslníkům. Přejeme panu Cihlovi do jeho budoucnosti pracovní i osobní jen to nejlepší a můžeme jej vždy jen vřele doporučit.
Jana a Perer Ermi, Švýcarsko
Prodej nemovitosti, Kovářská, Krušné hory
Vyjadřujeme tímto uspokojení nad prodejem naší nemovitosti makléřem panem Miroslavem Cihlou. Od počátku našeho vzájemného setkání nás přesvědčoval o své profesionální zdatnosti, korektním jednáním, promyšleným přístupem a vstřícností svého jednání. Svou zásadovostí vždy dodržel své sliby. Po celou dobu našeho kontaktu se projevoval příjemným a pozorným vystupováním v jednání. Jeho zásluhou nikdy nedošlo k žádným komplikacím v průběhu prodeje. Jsme přesvědčeni, že pan Cihla je čestným a upřímným člověkem na správném místě. S jeho prací jsme byli velice spokojeni a přejeme mu v jeho zodpovědné práci mnoho dalších úspěchů.
Manželé Petráškovi, prodejce
Koupě bytu, Karlovy Vary
Skvělý přístup a férové jednaní ze strany makléře. Kupoval jsem byt v Karlových Varech. Kdykoliv bylo potřeba něco prokonzultovat, sjednat, či dohodnout, proběhlo to vždy bez zádrhelů a téměř okamžitě. Pan Cihla je člověk na svém místě, má přehled o své práci a přistupuje k ní velmi svědomitě a zodpovědně. Zkrátka je to profesionál u kterého jde vidět, že ho práce baví. Vřele doporučuji.
Lukáš Mertos, kupující
Prodej nemovitosti, Rýžovna, Krušné hory
Děkujeme za perfektně provedenou práci při prodeji nemovistosti, Českého Mlýna, v katastrálním území Rýžovna, Krušné hory. My sami jsme tuto nemovitost prodávali přes 10 let, samostatně či přes realitní kanceláře a prodej se nám nezdařil. Tento prodej jsme zadali makléři, panu Miroslavu Cihlovi. Zde bych chtěla vyzvednout jeho přístup k prodeji: - Jako jediný se zabýval hloubkovým průzkumem minulosti této lokality a veškeré podklady využil při prodeji. - Prošel podklady na katastru v k.ú. a možnosti využití v této lokalitě prověřil na obecním úřadě Boží Dar a stavebním úřadě Jáchymov. - Díky této hloubkové, pečlivé práci a získaným znalostem, byl schopen zodpovědět kupujícím i dotazy, které my jsme nevěděli. Nemovitost se prodala. Děkujeme jejímu makléři s vědomím toho, že nebýt zapálení ke své práci, tak nemovitost by nebyla prodána.
Věra Křivancová, prodejce
Pronájem bytu, Karlovy Vary
Jmenuji se L. Smrčková, bydlím ve Skotsku a tak jsem se obrátila na vaši realitní kancelář ohledně pronájmu mého bytu v Karlových Varech. K mému štěstí jsem byla kontaktována panem Cihlou, se kterým jsem měla několik schůzek a upřesnění o našich požadavcích. Pan Cihla je velmi příjemný člověk, velice zkušený ohledně marketingu a má skvělé vystupování a jednání. Je schopný celou záležitosti řídit na takovou dálku pomocí emailu a mobilních telefonů. Já i můj manžel jsme byli velmi spokojeni a v případě dalšího budoucího pronájmu se opět rádi obrátíme, speciálně na pana Cihlu. Přeji Vám všem pěkný den a ještě jednou děkuji za profesionální přístup.
manželé Smrčkovi, pronájemce
Prodej nemovitosti, Rudná, Krušné hory
Vážení, rády bychom vám s maminkou poděkovaly za spolupráci při prodeji naší nemovitosti v Rudné, v Krušných horách. Nejvíce však musíme poděkovat realitnímu makléři, panu Miroslavu Cihlovi, který vynaložil veškeré své síly, aby nám s prodejem pomohl. Jeho naprosto profesionální přístup, ochotu a píli jsme nemohly přehlédnout. Např. nás velmi mile překvapilo, když se za námi vydal až do Prahy, jelikož byla naše maminka po operaci a těžko vy cestovala až do Krušných hor. Při jeho návštěvě u nás v Praze byla přítomná i naše známá, bývalá státní zástupkyně a ta prohlásila, že na panu Cihlovi je vidět, že ho práce baví, je to člověk na pravém místě a jeho vstřícnost je dnes spíše vzácností. Není to tedy pouze náš dojem. Nemůžeme panu Cihlovi naposto nic vytknout, naopak jsme mu velice vděčny a pokud bychom někdy potřebovaly služby realitní kanceláře, obrátily bychom se opět pouze a jen na pana Cihlu. Také ho samozřejmě doporučíme dalším. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za spolupráci.
Dagmar Poděbradská, Dagmar Hrdinová, prodejci
Prodej nemovitosti, Kovářská, Krušné hory
Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Cihlovi za prodej nemovitosti v Kovářské, v Krušných horách. Jeho vřelý přístup k dané věci, byl pro nás velice příjemný, prodej proběhl bez problémů a k plné naší spokojenosti. Ještě jednou vřelý dík p. Cihlo.
Günter a Gerhard Müllerovi, prodejce
Prodej parcely, Mariánská u Jáchymova
Chtěla bych tímto velice poděkovat vaší RK, jmenovitě panu Cihlovi za bezchybnou spolupráci při zprostředkování prodeje stavební parcely Mariánská u Jáchymova. Jednání pana Cihly bylo velmi profesionální a rychlé. Komunikace s makléřem byla konstruktivní a vše ohledně prodeje bylo perfektně domluveno. Na výbornou hodnotím znalost procesu/připadné řešení problémů, orientaci v cenách nemovitostí, časovou flexibilitu a vysokou úroveň profesionální komunikace. Pan Cihla je zárukou pro každého klienta, který si vybere služby vaší RK a zároveň je pro vaší realitní kancelář tou nejlepší reklamou. Byla to pro mne výborná zkušenost. Děkuji moc!
Beata Katarzyna Mielczarek, prodejce

Compare Listings